Potykacze, bannery i inne metody zdobywania uwagi

arnie Internetowe rosną jak grzyby po deszczu- nic dziwnego, bowiem wizja wysłania plików przez stronę, która sama poinformuje nas, czy wszystko...Reklamowanie to elementarne sposoby pozyskiwania klientów. Dla sklepów lokalnych św

Dodane: 31-08-2015 14:14
Potykacze, bannery i inne metody zdobywania uwagi Reklamowanie to elementarne sposoby pozyskiwania klientów. Dla sklepów lokalnych świetnie działają to przyciągający uwagę sposób na promocję swojej oferty.Drukarnie- internetowe i onlineDrukarnie Internetowe rosną jak grzyby po deszczu- nic dziwnego, bowiem wizja wysłania plików przez stronę, która sama poinformuje nas, czy wszystko...Reklamowanie to elementarne sposoby pozyskiwania klientów. Dla sklepów lokalnych świetnie działają to przyciągający uwagę sposób na promocję swojej oferty.

Drukarnie- internetowe i online

Drukarnie Internetowe rosną jak grzyby po deszczu- nic dziwnego, bowiem wizja wysłania plików przez stronę, która sama poinformuje nas, czy wszystko jest w porządku w kwestiach technicznych (formaty, kolory, rozmiar itp.).

Nie wszystkie jednak drukarnie mają możliwość zamawiania bezpośrednio za pomocą ich strony, a to błąd i an tle konkurenci wypadaj krótko mówiąc- kiepsko. Jednak cena jaką trzeba zapłacić za możliwość zamówień online może odstraszać co mniejsze drukarnie i zakłady poligraficzne od takiej inwestycji.


Po co nam standardy?

Standardy w każdej gałęzi przemysłu i biznesu są ważne. Wyobraźmy sobie, że kupujemy monitor i jego wejście nie pasuje do naszej karty graficznej, mimo że ma ten sam typ. Dlatego właśnie obowiązują pewne standardy.

W poligrafii i grafice również takie standardy występują- odpowiednie definicje kolorów CMYK- kluczowe dla odpowiedniego odwzorowania barw. Określone z góry dopuszczalne formaty druku ulotek i wizytówek, tak aby były wygodne i w miarę ujednolicone. Bez standardów nawet ulotki mogłyby być kompletnie nieczytelne i wręcz odpychające.


Podstawowe kolory dla drukarni- CMYK

Skrót CMYK powstał jako złożenie pierwszych liter angielskich nazw kolorów. Końcowa litera K może oznaczać albo literę ostatnią słowa black (czarny; ostatnią, ponieważ litera B jest skrótem jednego z podstawowych kolorów w analogicznym skrócie RGB) bądź skrót key colour (kolor kluczowy).

...

Farby w ww. kolorach nie są określone jednoznacznie, toteż odcienie ich kolorów różnią się u różnych producentów, szczególnie w różnych regionach świata.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/CMYK